bright-shugaring-3

Комфорт у будь-якій ситуації

Процедура Шугарінг

Шугарінг – депіляція цукровою пастою, яка не тільки видаляє волосся по всьому тілу на термін до 4 тижнів, але і надає помітний позитивний ефект на стан шкіри.

Шугарінг – комфорт у будь-якій ситуації

🔶️Прайс майстра шугарінгу:

🔸️Глибоке бікіні 200 грн
🔸️Середнє бікіні 160 грн
🔸️Класичне бікіні 140 грн
🔸️Ніжки повністю 280 грн
🔸️Ніжки до коліна 160 грн
🔸️Руки повністю 180 грн
🔸️Руки до ліктя 120 грн
🔸️Аксилярна ділянка 80 грн
🔸️Біла лінія живота 50 грн
🔸️Обличчя комплекс 150 грн
🔸️Лінія над верхньою губою 50 грн
🔸️Лінія під нижньою губою +підборіддя 70 грн
🔸️Лобна та надбрівна ділянки 60 грн

🆘️Комплекс(ніжки повністю, руки, повністю, глибоке бікіні, аксилярна ділянка, обличчя) – 20% від загальної суми🆘️


Використання натуральних інгредієнтів, SPA-ефект і мінімальний дискомфорт роблять шугарінг все популярнішим як у жінок, так і у чоловіків по всьому світу.


Чим шугарінг краще за інших методів депіляції?


У процедури шугарінгу багато переваг, які відрізняють його від інших методів – наприклад, від депіляції воском. Завдяки своїй 100% натуральній формулі цукрова паста не викликає алергії і підходить навіть для самої чутливої шкіри. Вона не руйнує живі клітини, захоплюючи тільки волоски і поверхню рогового шару епідермісу, що робить процедуру майже безболісною. Шугарінг виключає появу опіків і розширення судин, так як проводиться при температурі тіла (37 ° С).

М’яка консистенція пасти і особливі техніки нанесення дозволяють видаляти волосся з будь-якої зони тіла. При цьому за своєю ефективністю депіляція цукровою пастою значно перевершує віск, роблячи шкіру дуже гладкою і практично повністю запобігаючи появі врослих волосків. На відміну від воску паста легко видаляється водою, що набагато гігієнічніше. Крім того, у шугарінгу практично немає протипоказань: в групі ризику тільки вагітні жінки та хворі на діабет.