Вугрова хвороба (акне або вугрі) – це захворювання сальних залоз шкіри, тому вугрі виникають на шкірі там, де є велика кількість сальних залоз (обличчя, спина, груди).

Діяльність сальних залоз контролюється статевими гормонами, тому найчастіше вугрі з’являються в юнацькому віці, в період статевого дозрівання. Але бувають випадки, коли вугрі з’являються в більш дорослому віці, а також у маленьких дітей, тоді це може свідчити про супутні захворювання.

Симптоми вугрової хвороби:

Для вугрової хвороби характерною є висипка у вигляді червоно-рожевих запальних вузликів, гнійників (прищі) і чорних пробок (комедони) у вивідних протоках сальних залоз.

Основні причини розвитку вугрової висипки:

-збільшення вироблення шкірного сала і зміна його складу
-закупорка вивідних проток сальних залоз
-приєднання специфічної інфекції (Propionbacterium acne)
запалення.

Залежно від причин виникнення вугрової хвороби, самі вугрі можуть мати ту чи іншу локалізацію, а також більш виражену одну зі складових висипки. Це природно необхідно враховувати спеціалісту при призначенні лікування.

Зверніть увагу! – Витискування прищів – причина нових прищів.
При видавлюванні прищів інфекція проникає в глибші шари шкіри, заражує незапалені елементи, приводячи до їх інфікування і нагноєння. Особливо небезпечно видавлювання прищів в ділянці носогубного трикутника, так як існує велика небезпека занесення інфекції з потоком крові в системний кровотік. Чистка обличчя за допомогою скрабу в період запальних висипів на шкірі повинна бути виключена. Ефективне і безпечне лікування акне можна провести тільки у фахівця-дерматокосметолога.
Постійне тертя і механічний тиск на шкіру (при носінні головних уборів, тугих комірців та іншого одягу) викликає появу акне в цих зонах.

Зважаючи на значну кількість можливих причин виникнення акне, значну увагу у нашій роботі ми приділяємо діагностиці, яка є основою у складанні індивідуальної програми лікування пацієнтів.

Комплексна терапія акне лікарем косметологом у студії краси Bright передбачає:

– діагностику стану шкіри клієнта та діагностику причин виникнення акне у кожному індивідуальному випадку;
– застосування препаратів, які впливають на сам механізм розвитку акне;
– проходження курсу процедур (підібраних індивідуально відповідно до параметрів шкіри) одночасно з активним домашнім доглядом, який також підібрано максимально відповідно до індивідуальних параметрів шкіри клієнта;
– комбіноване лікування препаратами системного впливу, які підвищують опірність організму інфекціям.
Програма курсу лікування складається лікарем косметологом індивідуально при первинному консультуванні.

В ході комплексного лікування у студії краси Bright використовуються:

– ручна (мануальна) чистка обличчя;
– використання лікувальної косметики HolyLand
– рекомендація щодо використання косметичних препаратів – домашнього догляду.

Вартість – на сторінці Ціни