bright-viji2

Зроби свій погляд неповторним

Нарощування вій вже давно перестало бути рідкістю і розширює ряд стандартних косметичних процедур.

✅ Переваги і недоліки процедури у студії краси Bright у Вінниці

  1. У нарощування існує море переваг, тому що з його допомогою можна забути про таку проблему, як рідкі і короткі війки. Після звернення у салон краси Bright багато дівчат змогли знайти новий погляд, про який раніше могли тільки мріяти.
  2. Також варто відзначити, що вам не потрібно більше витрачати час на нанесення туші для вій, а також болісно змивати її кожен вечір. «Ефект панди» більше не буде вас турбувати, ви завжди будете привабливі і бажані.
  3. Незважаючи на те, що нарощують вії багато дівчат, мінуси даної процедури теж є. До них можна віднести той факт, що ефект від нарощування має тимчасовий характер, і через деякий час вам потрібно буде прийти на корекцію. Ось і все. При якісно виконаній роботі майстра у салоні краси Bright, свої війки не пошкоджуються, а ростуть за своїм звичним циклом, постійно оновлюючись.

✅ Ціни на послуги нарощування та ламінування вій у студії краси Bright у Вінниці

  • Класика – 300 грн , корекція – 250 грн
  • 2D об’єм – 350 грн , корекція – 280 грн
  • 3D об’єм – 400 грн, корекція – 300 грн
  • Голівудський об’єм – 450-500 грн, корекція 320-350 грн
  • Ламінування вій + ботокс – 500 грн

✅ Протипоказання нарощування вій

У нарощування вій є протипоказання, з якими слід ознайомитися заздалегідь. Не допускається використання даного методу при наступних симптомах і захворюваннях:

• якщо ваші очі схильні сльозоточивості;
• при наявності алергічних реакцій;
• при бронхіальній астмі;
• при активному випаданні волосся;
• під час вірусних захворювань;
• при туберкульозі;
• при сифілісі;
• при шкірних захворюваннях;
• при цукровому діабеті.

Також не рекомендують майстра звертатися за даною процедурою під час вагітності і лактаційного періоду, при гормональних порушеннях. В даний період небажані будь-які заходи косметологічного характеру.

✅ Технології нарощування вій

Є тільки дві основні техніки нарощування вій. Це поштучна і об’ємна. Інші назви технологій відносяться до маркетингових ходів. Однак варто їх також розглянути, щоб розуміти, що вони з себе представляють:

• японське нарощування засноване на накладення однієї штучної вії на живу. Подібна техніка носить назву повійкової . Для неї застосовуються війки більшої товщини.

• американська техніка практично не відрізняється від попередньої. Різниця тільки у використовуваних матеріалах. В даному випадку застосовуються більш тонкі війки.

• об’ємна техніка. В даному випадку на одну натуральну вію треба клеїти кілька штук штучних. Перевагою такого способу є той факт, що природність образу можна зберегти за допомогою матеріалів невеликої товщини;

• пучкове нарощування потребує трохи часу, але і тримається воно не так довго, як інші техніки. У даному способі застосовуються пучки, які складаються з декількох волосків, спаяних з одного боку.

✅Можливий ефект нарощування вій у салоні краси Bright

Щоб отримати чудовий результат, вам потрібно визначитися з ефектом, який необхідно досягти, коли ви замовили послугу нарощування вій у студії краси Bright у Вінниці, адже всього існує їх декілька видів:

натуральний. Його також називають класичним, тому що він дозволяє отримати максимально натуральний вигляд. Для досягнення природності використовуються вії, довжина яких дорівнює 8-10 мм;
лисячий. Тут використовується повійкове їнарощування з волосками різної довжини. Завдяки такому прийому можна отримати незвичайний образ. Майстри роблять вії з зовнішньої сторони очей трохи довше, що додає погляду додаткову привабливість і чуттєвість;
ляльковий. Даний варіант буде оптимальним для урочистостей, тому що він допомагає отримати оригінальний і незвичайний образ. В даному ефекті використовується лише повійкове нарощування із застосуванням штучних волосків великої довжини;
ефект «білки» . Для отримання подібного результату вам потрібно підібрати волосся різної довжини. Нарощування проводиться в певній послідовності. Починають процедуру з зовнішніх куточків, на які приклеюють більш довгі вії. Потім проводиться заповнення більш короткими волосками;
розріджений. Для отримання такого ефекту вам потрібно волоски різної довжини. Вони повинні приклеюватися у певній послідовності на оптимальній відстані один від одного.

✅Кератинове ламінування вій

 Це відносно нова процедура, при якій на вії наноситься особливий засіб, що містить кератин і деякі інші компоненти, наприклад, протеїни пшениці і деякі вітаміни.

Після обробки кожна вія буквально обволікається і за рахунок цього помітно потовщується☝️.

Крім того, певні речовини проникають в структуру і відновлюють її, помітно покращуючи зовнішній вигляд і загальний стан.

Ботокс для вій є доповненням до ламінування. Препарат проникає в середину вії (зміцнює та стимулює ріст).