Найчастіші питання клієнтів студії краси Bright

1. Як вас знайти?

Дуже легко, зупинка Театральна, спускаєтесь вниз в напрямку до ресторану  Тифліс, потім Т’Амеро , Віденська кава і біля Відеської кави знаходимось ми – вивіска «BRIGHT» beauty studio

2. Чи є біля вас парковка?

Так, звісно, ми обирали місце, враховуючи комфорт та зручність для наших клієнтів.

3. Чи є у вас літня терраса?

Так, є, стоїть столик, де Ви можете відпочити, якщо не хочете знаходитися в приміщенні, очікуючи таксі та якщо потрібно когось зачекати. Щодо нашого графіку, то працюємо без затримок для збереження Вашого часу, оскільки в наш час – він дуже дорогоцінний і ми це розуміємо.

4. Що цікавого для комфорту клієнтів є у вас?

Під час процедур, якщо вони дозволяють, ми пригощаємо Вас італійською кавою, ароматним трав’яним чаєм, шампанським. Якщо Ви приходите в нашу студію на комплекс процедур – це три більше, ви отримуєте знижку 20% на одну з чотирьох процедур та можливість доставки їжі з найкращої кав’ярні нашого міста , можете присісти на кухні та в комфортних умовах […]

5. Ваш косметолог за фахом лікар?

Ми маємо два косметолога, які мають вищу медичну освіту та є кандидатом медичних наук та висококваліфікованим спеціалістом у сфері дерматології та косметології, а також гастроентерології. Тому при потребі раціон харчування та дієту, якщо потрібно, лікар може розписати.

6. Який стаж ваших фахівців?

Різний, від трьох до восьми років.

7. Що ефективніше прямі ліполітики чи непрямі?

Звісно, прямі. Але ін’єкції ліполітиків призначає лише лікар косметолог за відсутності протипоказів до їх введення.

8. Чи робите контурну пластику обличчя? Якими препаратами?

Так, звісно, лікарі косметологи займаються контурною пластикою обличчя. Працюють абсолютно всіма філлерами, так як мають багаторічний стаж. Препарат обирається індивідуально при консультації у лікаря косметолога.

9. Чи нарощуєте нігті?

Так, майстри роблять всі види манікюру , педикюру, покриття гель лаком та нарощування нігтів гелем або акри гелем.

10. Як позбутися врослого волосся в зоні бікіні?

По – перше, підібрати правильний тип епіляції для вас, по-друге – якщо перший варіант не допомагає – тоді вихід – періодичний пілінг інтимних зон.

11. Ваш масажист лікар за фахом?

У нас два масажиста, які працюють позмінно. Перша половина дня – масажист з вищою медичною освітою – терапія, спеціалізація: антицелюлітний, релакс масаж та інші не важкі випадки та хвороби. Для важких випадків і хвороб, наприклад, варикозне розширення вен, масаж після травм, лікувальний масаж при наявності гриж, проблем з защемленими судинами – лікар вищої категорії, вертебролог […]

12. Чи робите ламінування вій?

Так, робимо, і ламінування з батоксом і нарощування вій.

13. Скільки коштує пермаментний татуаж?

1200 грн, корекція через місяць – 700 грн.

14. Якою косметикою працює косметолог?

Ми працюємо лише перевіреною професійною ліцензованою косметикою: доглядова: HolyLand, Derma Siries,Institut Esthederm, ін’єкційна: ALLERGAN, BELOTERO, AQUASHINE, HYALUAL, CYBELLE, PRINCESS, XEOMIN, BOTULAX, DYSPORT, BOTOX.

15. Чи веде ваш косметолог карту клієнта?

Так. У нас ведуться дві карти. Перша – це карта пацієнта, де заповнюються всі процедури та збирається лікарський анамнез і вписуються проби та алергічні реакції, якщо такі в житті були, ведеться контроль після процедури на 3-тю, 7-му та 10-ту добу. А також карта постійного клієнта косметолога з системою знижок.

16. Якими матеріалами працює майстер манікюру?

Якщо це гель лак, то OXXI Proffessional, одноразові набори та трьох етапна стерилізація фрез.

17. Як підготуватися до шугарінгу?

Періодичне скрабування, зволоження та живлення шкіри. В день процедури лише скабування. Все інше – робота майстра.

18. Чи лікуєте гіперпігментацію?

Так, з цією проблемою працюють лікарі косметологи.

19. Займаєтеся лікуванням вугрової хвороби?

Так, звісно. Акне та постакне лікують лікарі косметологи.

20. Що краще механічна чи ультразвукова чистка?

На це питання Вам дасть відповідь лише лікар косметолог і лише при консультації, коли обстежить і визначить тип Вашої шкіри та проблему.

21. Вартість консультації косметолога?

Вартість консультації косметолога – 200 грн. Якщо Ви вирішуєте продовжити лікування чи догляд у нашого лікаря, тоді ця сума враховується у вартість процедури, якщо ж ні – тоді це компенсація витраченого часу лікаря.

22. Чи допомагає масаж обличчя підтягнути шкіру та забрати зморшки?

21. Потрібна консультація косметолога відносно ступеня Вашої проблеми, звісно, якщо це початкові зміни, то правильно проведений потрібний тип масажу повністю забирає проблему.

23. Чи підбираєте косметику для правильного домашнього догляду?

Так, звісно наші лікарі косметологи підбирають для Вас як дієту, раціон, вітамінотерапію, якщо потрібно, так і чудовий домашній догляд.

24. Чи можна у Вас придбати косметику?

Так, звісно можна, якщо у Вас є призначення косметолога або наш лікар підкаже, що є потреба використання певної косметики.

25. Який час займають процедури?

Важко відповісти про процедури косметолога, так як їх дуже багато і всі вони дуже різні, але в середньому від 20 хв до 1,5 години. нарощування вій – 1,5 години; ламінування вій – 1,5 години; шугарінг від 15 хв до 1,5 години всі зони; манікюр зі зняттям та покриттям – 1,5 години; нарощування нігтів – 2 […]